Teknologjia e Kazinosë raporton instalime të shumta të reja pas ICE

Teknologjia e Kazinosë raporton instalime të shumta të reja pas ICE

Teknologjia e Kazinosë raporton instalime të shumta të reja pas ICE

Teknologjia e Kazinosë pati një pjesëmarrje të suksesshme në ICE Totally Gaming 2018, e vërtetuar nga shumëfish i marrëveshjeve për instalimet e produkteve të bëra gjatë shfaqjes tregtare. dominoqq

Elena Shaterova, drejtoreshë globale e shitjeve në Casino Technology, tha: “Ne po ndërtojmë disa marrëveshje të bëra gjatë shfaqjes dhe jemi të ngazëllyer me reagimin e gjerë të produkteve tona. Jemi të lumtur që zgjidhjet tona mbulojnë një gamë të gjerë klientësh dhe kënaqin preferencat e tregjeve të ndryshme në nivel global “.

Hitet e fundit në shfaqjen më të madhe tregtare ishte padyshim EZ MODULO ™ sërë makinash slotesh, të paraqitura me paketat më të fundit të lojës të lëshuara posaçërisht për linjën e produktit. Seri EZ MODULO ™ demonstron propozimet teknologjike të kompanisë, të kombinuara me koncepte të reja që synojnë vetëm drejt ofrimit të një zgjidhjeje plotësisht fleksibile për operatorët.

“Me makinat elektronike EZ MODULO ™ ne jemi të gatshëm të sigurojmë një risi domethënëse dhe përmbajtje specifike të tregut për juridiksionet e licencuara”, shtoi Shaterova.

EZ MODULO ™ me 27 “monitorë dhe versioni më i madh i slotit me 32 monitorë si dhe makina luksoze luksoze nga seria me ergonomikë të avancuar, treguan portofolin produkt të dedikuar ndërkombëtarisht të kompanisë, i cili është i drejtuar nga përmbajtja kryesore. Ajo vjen me përmbajtjen e fundit nga biblioteka e gjërë e Casino Technology. Makinat e lojërave të fatit ofrohen me paketat e lojërave HD me SPEED KING ™ dhe GORILLA WHEEL ™.

Full HD multi-lojë SPEED KING ™ ka ngjyra të gjalla dhe imazh të qartë dhe titujt e përfshirë janë zgjedhur me kujdes për të përmbushur pritjet e operatorëve dhe nevojat e tregut. Ndër lojërat më të luajtura si Duck of Luck ™, Coffee Magic ™ dhe shumë të tjera, duke shfaqur luhatshmëri të lartë, si dhe lojëra të lira, të cilat mund të rifillojnë. Grafika reale me efekte të mëdha dhe tingujt me cilësi të lartë, si dhe ndërfaqja e shkëlqyeshme e bëjnë të jashtëzakonshme. SPEED KING ™ ofrohet me 20, 40 ose 60 tituj, në varësi të nevojave të operatorëve.

Teknologjia e Kazinosë raporton instalime të shumta të reja pas ICE

Në ICE 2018 ishte premiera zyrtare e paketës së lojërave të GORILLA WHEEL ™ me konceptin e ri të çmim-atit të drejtuar nga simbolet progresive me 4 nivele që fascinuan të dy lojtarët dhe operatorët. Përbëhet nga 6 tituj ekskluzivë, paketa e lojës ka grafikë atraktive dhe set efikas të matematikës intriguese të lojës.

Për më tepër, Teknologjia e Kazinosë mbetet e fokusuar në zhvillimin dhe zbatimin e zgjidhjeve që ua lidhin mjediset e lojrave të bazuara në tokë dhe celularin. Casino Technology Interactive prezantoi versionin e ri të zgjeruar të platformës LEOPARD ™ të lojrave online. Platforma ofron të gjitha vertikalet e mundshme në dispozicion – sportet, sportet virtuale, kazinoja, transmetimi i kazinove live, lojëra elektronike, bingo dhe është i arritshëm në një version celular. Platforma e hapur e përmbajtjes lejon integrim të lehtë me sistemet e palëve të treta dhe një platformë plotësisht të menaxhueshme të zyrave të mbështetura në kombinim me instrumentet e kontabilitetit dhe raportimit.

Platforma është pjesë e sistemit të BIG 5 ™ të sistemeve, nisur disa vite më parë si një kërkesë për mjedisin seamless. Kërkimi vazhdon të shpaloset me sukses duke shtuar funksione dhe mundësi të reja për 5 sistemet e sofistikuara, duke rritur mjetet e operatorëve për menaxhimin e tokës dhe mjedisin e lojrave në internet. Pokerqq

Rossi McKee, zëvendës-president i Teknologjisë së Kazinosë, komentoi: “Në ICE 2018 kemi paraqitur risitë që përdorin teknologjitë në zhvillim për të krijuar përvoja emocionuese dhe nxitur interesin nga një demografik i gjerë i lojtarëve dhe operatorëve në tregje të ndryshme. Në shfaqjen tregtare kemi hartuar hartën tonë që tregon synimin tonë të fortë për të ecur me sukses përpara në 20 vjetorin e Teknologjisë së Kazinosë vitin e ardhshëm “.