Këshilla dhe truket që fitojnë Playing BlackJack Online

Këshilla dhe truket që fitojnë Playing BlackJack Online

Këshilla dhe truket që fitojnë Playing BlackJack Online

hypervenomboots – Lojë me karta Blackjack është një lojë kartë në botën e kazinosë që kërkon një fort në llogaritjen e kartave dhe fat në marrjen e kartave të mira. Lojëra BlackJack mund të thuhet të jetë një lojë e vështirë dhe çdo lojtar me shkop polici zakonisht ka një mashtrim për të fituar në këtë lojë kartë. Por për fillestar natyrisht ende të hutuar në këtë lojë. Prandaj ne do të japim Këshilla dhe truket për të fituar lojën online të Blackjack.

Këshilla dhe truket Fitues Playing BlackJack Online:
1. Para se të luani, përcaktoni buxhetin që dëshironi të luani. Duke përcaktuar buxhetin tuaj të lojës, ju mund të kontrolloni financat tuaja dhe të mos mbingarkoni bastet. Ndaloni kur buxheti që keni vendosur është i ndalur dhe ndalet edhe kur fitoni një sasi të mirë.

2. Lojërat e Blackjack kërkojnë aftësitë e lojtarëve. Si të praktikoni këto aftësi është të luani blackjack sa më shpesh të jetë e mundur. Luaj një lojë “Free Play” Blackjack në një vend të lojërave të fatit që ju jep të luani pa përdorur para të vërteta.

3. Shumë faqet online kazino që ofrojnë një shumëllojshmëri të Promos emocionuese dhe shpërblimet për çdo anëtar, por ju duhet të jetë i zgjuar për të zgjedhur tregtari në internet kazino para se të luajnë. Shqyrtoni pari termat dhe kushtet e Promo është në ofertë nëse ajo ka kuptim apo vetëm një dredhi për të sjellë në anëtarët e çdo agjent, duke siguruar një promo që nuk mund të arrihet nga anëtari.

4. Çdo agjenci online kazino do të ofrojë variacione të ndryshme të bettingan. Pra, për fillestar, shikoni për një agjent me bastin minimal nominale minimale.

5. Jo më pak e rëndësishme kur diskutojmë për ndryshimet e blackjack, çdo blackjack online ka një bastion të ndryshëm. Pra, duhet të jeni të kujdesshëm në zgjedhjen e një kazinoje në kazino dy dhe të ardhshëm. Duke ditur rregullat e agjentëve, lojtari nuk do të supozohet se kazino secila me dy kazinove, sepse ajo mund të jetë një variant i llojit e basteve bettingan.

6. Rregullat me bastion nominal jo më shumë se 5% të kredisë që ju merrni është rregulli më i mirë. Me këtë mund të jeni i sigurtë që ju humbni më pak dhe zgjatni kohën tuaj të lojës për të kërkuar fitore.

7. Strategjia bazë të luajnë blendë është për të mësuar përmendësh të gjitha kartat në dispozicion në lojë e blendë, pastaj të aplikojnë strategjinë me një numërim kartë në fillim të lojës. Përdorni strategjinë tuaj të planifikuar paraprakisht.

8. Blackjack Player në gjendje për të fituar, kur ata të mbledhin kartat me një vlerë totale prej 21 ose të merrni një kartë me një vlerë sa më afër të jetë e mundur me vlerën e 21. Jo sugjerojnë luajtur me emocione dhe të etur për të rrahur qytetin pa strategjinë e duhur për secilin qytet janë trajnuar tashmë dhe profesional ,

9. Nëse merrni një kartë Ace dhe 5, vendosni një bast në SPLIT, por gjithashtu duhet të shmangni instalimin e SPLIT në kartën 10.

10. Ju jeni të inkurajuar të mësoni të dini se kur do të Hit ose Stand. Në përgjithësi lojtari duhet të arrijë deri në 17+, të qëndrojë mbi 17+ dhe të mbajë 18 nëse tregtari ka një vlerë prej 10.

11. Organizoni strategjinë tuaj duke shikuar vlerën e kartelës tashmë në dorë. Nëse tregtari tashmë po merr një kartë 7+ dhe luan deri në 17+. Dhe kur tregtari të marrë një kartë 4, 5 dhe 6, kjo do të thotë duke u dyfishuar me numrin 9 dhe ju mund të luajnë të qetë në mes të klasave të 13 dhe 17. nominale Ngritja bast tuaj në qoftë se ka një lojtar i cili shënoi 10, kur tregtari ka një vlerë prej 9 ose më shumë i ulët dhe i dyfishtë nëse karta në dorë është 11.

12. Asnjëherë mos rrokni sigurimin në bast në internet Bast Blackjack.

13. Nëse humbni, mos e ngrini bastin tuaj, duke luajtur rastësisht do t’ju çojë në fitore.

Mësoni të numëroni kartat në një lojë Blackjack, sepse numërimi i kartelave nuk është aq i lehtë sa mund të prisni. Këtu janë këshilla dhe truket për të luajtur Blackjack, semoda mund të aplikohet dhe e dobishme për të gjithë ju.